O mnie

Dla wszystkich ciekawych mojej osoby, muszę powiedzieć, że jestem zwykłą dziewczyną, żoną oraz matką małego łobuza. Przyjaciółką trzech cudownych kotów. Przyznam się, że jestem trochę w gorącej wodzie kąpana, jak sobie coś ubzduram muszę mieć to tu i teraz😀 dlatego często coś zmieniam w domu, przestawiam meble, zmieniam dodatki z letnich na jesienne, z jesiennych na zimowe itd. Często sama też coś tworzę – głównie za pomocą igły i nitki. Z założeniem tego bloga też tak było, siedząc na kanapie z herbatką w ręku próbując uspokoić natłok myśli, stwierdziłam, że muszę coś z tymi myślami zrobić. Wiec pomyślałam – a czemu by nie przelać gdzieś tych wszystkich myśli. a nawet więcej – może się nimi podzielić z innymi😊

Uwielbiam wnętrza, które mają coś do powiedzenia. Odkąd pamiętam nawet jako mała dziewczynka, gdy moja mama szła do swoich koleżanek na kawę i zabierała mnie z sobą, to lubiłam patrzeć na wszystkie dodatki będące w ich domach- miski kryształowe wypełnione cukierkami lub owocami, wazony, ramki ze zdjęciami, książki, obrazy, kwiaty- te wszystkie detale tak dużo potrafią powiedzieć o człowieku i dodają wnętrzu charakteru.

Zapraszam do czytania moich przemyśleń oraz do mojego mieszkania, dekoracji i pomysłów. Mam nadzieje, że razem spędzimy miłe chwile.

Natalia